top of page

Ing. Tomáš Kocur, MBA

Obchodní ředitel

tomas-kocur-repromedalab.jpg

+420 774 973 680

Od malička mám hodně blízko k přírodě a cestování a zároveň mám rád společnost, rád se bavím a poznávám nové lidi. Pozice obchodního ředitele v Repromedě mi tak umožňuje kombinovat právě věci, které jsou mi blízké a které mě baví. Pro věci se snadno a rychle nadchnu, čehož se snažím naplno využít ve své práci. Mimo práci mě to ale neustále staví před dramatická rozhodování, které z mých oblíbených aktivit věnovat volný čas. Koníčků, především těch sportovních, mám hodně a občas si říkám, že je škoda, že den není o 5 hodin delší. Nejraději trávím čas v pohorkách, běháním, na kole, na tenisových kurtech nebo na golfu. Rád cestuji. Když však ale není čas na to vyjet někam za hranice nebo do hor, přichází čas na moji opravdu srdcovou záležitost – výlety po krásách naší země, vždy v partě dobrých přátel a ideálně s cílem v některém z minipivovarů…

 

V Biology parku mě nejspíš nepotkáte, přesto se můžeme vidět na řadě seminářů, konferencí nebo jiných odborných akcí, kterých se účastním.

Praxe:

2013 – 2016: REPROMEDA – Reprezentant
2016 – 2018: REPROMEDA – Market development manager
2019 – nyní: REPROMEDA – Obchodní ředitel

 
Členství v odborných společnostech:

ESHRE

Vzdělání:

2001 – 2009: Gymnázium, Brno-Řečkovice
2009 – 2013: Masarykova Univerzita, Přírodovědecká fakulta, bakalářské studium, obor Molekulární biologie a genetika, udělen titul Bc.
2013 – 2015: Mendelova univerzita Brno, Agronomická fakulta, magisterské studium Živočišné biotechnologie, udělen titul Ing.
2018 – 2019: VUT Brno, Studium MBA – Master of Business Administration
 

bottom of page