Díky pokročilým metodám preimplantačního genetického testování jsme dokázali vyšetřit již přes 30 000 embryí.

PROČ REPROMEDALab?

Sledujeme nové vědecké poznatky z oboru a jako jedni

z prvních je zavádíme do praxe.

PREKONCEPČNÍ TESTOVÁNÍ

Prekoncepční testování se využívá ještě před početím. Umožňuje analýzu genetické kompatibility páru a pomáhá přizpůsobit léčbu pacientům na míru.

PANDA INFERTILITY

Tento panel byl vyvinut přímo na klinice Repromeda, na míru šitý pacientům, kteří k nám přicházejí s poruchami plodnosti, ale je možné ho doporučit i těm, kteří se snaží o dítě spontánně. Testování zcela nahradilo v minulosti používané metody v prekoncepční genetické diagnostice.

PANDA CARRIER

Tento genetický test je určen pro odhalení skrytých mutací genů u páru. Cílem vyšetření je snížení rizika narození postiženého potomka závažným monogenním onemocněním. V současné době testujeme geny pro 332 klinicky nejvýznamnějších recesivních monogenních onemocnění.

PANDA EXOM

PANDA Exom je genetický test, který detekuje mutace ve všech známých genech způsobujících monogenní onemocnění (klinický exom). Je to vyšetření největšího rozsahu, které lze v rámci testování skrytých (recesivních) mutací páru nabídnout.

KARYOTYP

Normální lidský karyotyp má 46 chromozomů. Lidské chromozomy se od sebe ale liší. Máme 22 chromozomů – tzv. autozomů. Jeden je z páru od otce, druhý od matky. Také máme 2 chromozomy pohlavní – tzv. gonozomy, které určují pohlaví daného jedince ( XX žena, XY muž).

PREIMPLANTAČNÍ GENETICKÉ TESTOVÁNÍ

Preimplantační genetické testování umožňuje diagnostiku a výběr vhodného embrya ještě před jeho transferem do dělohy.

PGT-M: PREIMPLANTAČNÍ GENETICKÉ TESTOVÁNÍ MONOGENNÍCH ONEMOCNĚNÍ

V současné době využíváme metodu Karyomapping. Vyšetření je tak vhodné jak pro všechny monogenní choroby, tak i pro dědičná nádorová onemocnění.

PGT-A: PREIMPLANTAČNÍ GENETICKÉ TESTOVÁNÍ ANEUPLOIDIÍ

Preimplantační testovaní aneuploidií se provádí v průběhu IVF léčby. Zvyšuje úspěšnost léčby tím, že umožňuje vybrat to nejperspektivnější embryo.

PGT-SR: PREIMPLANTAČNÍ GENETICKÉ TESTOVÁNÍ STRUKTURNÍCH CHROMOZOMOVÝCH VAD

PGT strukturních chromozomových vad je vhodné pro páry, kde je u jednoho či obou partnerů prokázáno nosičství balancované translokace, či jiné strukturní přestavby chromozomů.

Pipetovací stanice Sciclone G3 NGS

K přípravě sekvenačních knihoven při prekoncepční diagnostice a PGT-A využíváme moderní automatickou pipetovací stanici Sciclone G3 NGS, která proces přípravy vzorků nejen výrazně zrychluje a zjednodušuje, ale také nám pomáhá docílit maximální přesnosti a spolehlivosti celého procesu.

PROČ REPROMEDALab?

 

Jsme současně IVF centrum a ambulance lékařské genetiky. Díky tomu známe dobře potřeby našich zákazníků.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Náš přístup a služby jsme nastavili tak, abychom precizně, a přitom citlivě doplnili genetická vyšetření řady dalších pracovišť. S těmi pak pracujeme individuálně, ale vždy bez kompromisu v kvalitě.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO ODBORNÍKY

LABORATOŘ LÉKAŘSKÉ A REPRODUKČNÍ GENETIKY

Studentská 812/6, 625 00, Brno, Česká republika

KONTAKT pro odborníky

Ing. Tomáš Kocur, MBA

obchodní ředitel

tkocur@repromeda.cz
+420 774 973 680

​​

Ing. Ulyana Kapiton

koordinátorka PGT

ukapiton@repromeda.cz

+420 702 242 666

Sledujte nás i na instagramu

Instagram_ikonka.png

KONTAKT pro klienty

Recepce Repromeda

+420 511 158 222

Pondělí - pátek

od 7:00 do 18:00

©2020 by REPROMEDALab. Proudly created by MV